For Ever

مشخصات بلاگ
For Ever

باشد که ما توفیق سربازی امام را داشته باشیم

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

راه....چاه....آه.....ماه

يكشنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۲، ۰۱:۲۷ ب.ظ

راه...هه!!!! راه چیست؟!؟!؟!؟.....راه چیست؟! چاه چیست؟!... 

برخی گویند راه را غرب رفته است.برخی گویند راه را شرق رفته است...بعضی گویند راه به سمت آسمان است،بعضی گویند:ما در زمینیم و راه ما در زمین است و به آسمان کاری نداریم...و بعضی گویند:از زمین به آسمان باید رسید.

اما...من به اهل بیت پیامبرم ایمان دارم؛میگویم راه چهارده معصوم هستند،زیرا امام صادق در حدیثی فرموده است:ما صراط مستقیم هستیم.

و چاه؟!...من که معتقدم هر که از راه برون آید،لاجرم بر چاه افتد و آهش آن چنان در خواهد آمد که صدایش به فلک خواهد رسید.اما وقتی آهش در خواهد آمد که بفهمد در قعر چاه است و ممکن است که خیلی دیر شده باشد.

راه چیست؟...آیا راهی بهتر از ائمه ی معصوم وجود دارد؟!!..آخ آخ نه...اشتباه شد،عذر خواهی میکنم.بهتر است بگویم آیا اصلا راهی غیر از آنچه معصومین به گفته اند و نشان داده اند وجود دارد؟!!مسلما نه!

حال اینکه این راه به کجا میرسد؟!!!این راه  راهی است که انسان را مستقیم به خدا میرساند.

اهل بیت راه رسیدن به خدا هستند و زهرا که لقب حضرت فاطمه (س) و به معنی روشنایی بخش است ،همچون ماهی این راه را روشن کرده است تا حجت بر عالمیان تمام شود و تمام شد!و باید آهی عمیق کشید برای کسانی که راهی به این آشکاری را به همراه آن ماه ندیدند و حقیقتاً اینان کوردلانی هستند که با سر در چاه افتادند؛وای بر آن کس که با وجود چنین راه آشکار و مبینی در چاه افتد.وای!!!

ماه...ماهی که پاره ی تن پیامبر بود،ماهی که پاره ی تن بهترین فرد عالم بود.ماهی که سیده النساء اهل جنت بود.ماهی که نورش را از خدا گرفته بود...

و چاه...چاهی که ابلیس اولین فردی بود که درون آن افتاد...هه!!البته باید بگویم اولین کسی که افتادتنش درون چاه آشکار شد و چون تحمل این ننگ را نداشت قسم خورد که همه ی آدمیان را با خودش به درون چاه ببرد،مگر خالص شدگان.و خدا در قرآن میفرماید شیطان دشمن آشکار توست ای انسان،مگر قول ندادی که از راه به چاه نیفتی؟پس چرا از شیطان پیروی کردی؟!؟!

آه...آه برای کسای که این راه آشکار را به همراه آن ماه تابنده ندیدند؛آه برای کسانی که اینگونه با بهترین بندگان خدا رفتار کردند؛آه برای کسانی که حرمت راه و ماه را شکستند و با سر در چاه افتادند.آه آه آه

اما نه...نباید برای اینان آه کشید،باید لعنت برایشان فرستاد.

لعنت خدا بر کسانی که میخواستند راه را بی راهه نشان دهند... هه!!...اما این کوردلانِ در چاه افتاده نمیدانند که نور خدا خاموش نمیشود...هه!!آن هم با فوت... وای خدایا چه کار بیهوده و تمسخر آمیزی...

بار الهی...من راه به این روشنی را دیده ام و ایمان دارم که تنها راه رسیدن به تو امامانم هستند،اما افسوس که امامم را نشناخته ام.

بار الهی...من راه را با روشنی ماهی که نورش را از تو گرفته است دیده ام،یاری ام کن؛یاری ام کن که از راه بیرون نروم


بار الهی ... خودت کمکم کن که کارم به آه نرسد.

  • 1268

نظرات  (۱)

زیبا بووود....

هم از اینا بذار... هم عاشقانه!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">